تاریخ انتشار : 19 تیر 1398 - 14:43

تشکیل کمیته “حداکثرسازی ساخت داخل” در انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان استان تهران

در این نشست با حداکثر آراء هیئت مدیره ی انجمن، علی یکه فلاح به سمت رئیس کمیته حداکثرسازی ساخت داخل منصوب گردید.

تشکیل  کمیته “حداکثرسازی ساخت داخل” در انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان استان تهران

به گزارش خبر قطعه، روز گذشته در پنجمین نشست اعضا هیئت مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان استان تهران کمیته حداکثرسازی ساخت داخل تشکیل شد.
در این نشست با حداکثر آراء هیئت مدیره ی انجمن، علی یکه فلاح به سمت رئیس کمیته حداکثرسازی ساخت داخل منصوب گردید. مطابق قانون داخلی سازی، خودروسازان به‌عنوان دومین صنعت کشور تا حد امکان ملزم به استفاده از قطعات و خدمات ایرانی هستند. این کمیته جهت هم افزایی بین قطعه سازان در حوزه ی دانش، توانمندی و کمک به عمق ساخت داخل در صنعت قطعه سازی است تا با برنامه ریزی و استراتژی های معین هدف مشخص شده حاصل گردد؛ به همین منظور از همه ی اعضاء این انجمن دعوت می گردد در صورت تمایل به همکاری در این کمیته اعلام حضور نمایند تا جهت تعمیق بخشی عمق ساخت قطعات داخلی همفکری های لازم انجام گردد.

در همین راستا مهندس یکه فلاح طی پیامی به پایگاه خبری “خبرقطعه” ضمن تشکر از انتخاب ایشان بعنوان رئیس کمیته حداکثر سازی داخلی این انجمن از همه ی قطعه سازان محترم برای پیش برد اهداف این کمیته خواست تا در آن حضور داشته باشند که متن پیام به شرح زیر است.

(( با سلام

ضمن قدردانی از حضور و همراهی صنعتگران عزیز به ویژه اعضای محترم انجمن قطعه سازان همگن استان تهران، لازم است به اطلاع همکاران و صنعتگران عزیز برسانم، طبق نظر و پیشنهادهای مطرح شده در جلسه اخیر انجمن، مقرر شده است کمیته‌ای تحت عنوان کمیته حداکثرسازی ساخت داخل با حضور نمایندگانی از طرف شرکت‌های عضو و با ریاست اینجانب تشکیل شود.
ضمن تشکر از بابت حسن نظر اعضا برای این انتخاب، به اطلاع می‌رسانم هدف از تشکیل کمیته، در راستای سیاست‌های صنعتی جدید و عزم اعضا برای تشکیل کنسرسوم قطعه‌سازان، بررسی امکانات و زیرساخت‌های بالقوه و بالفعل صنعتگران همگن و برنامه‌ریزی برای تولید هدفمند محصولات و قطعات مورد نیاز صنایع خودروسازی است.

از آنجا که مقابله با تحریم‌های جدید که تلاش دارد زیرساخت‌های صنعتی کشور را هدف قرار دهد، نیازمند عزم ملی صنعتگران است، در نظر است از این توانایی‌های شناسایی شده، برای تأمین قطعات موردنیاز خودروسازان که تا پیش از این از خارج وارد می‌شدند، استفاده شود.
به همین منظور، کمیته حداکثرسازی ساخت داخل، ضمن استقبال از کلیه پیشنهادات واصله، درصدد است در سریع‌ترین زمان ممکن بانک اطلاعات توانمندی‌های تولید شرکت‌های عضو را تهیه و همزمان، با تشکیل یک اتاق فکر، جلسات منظم و هدفمندی را با اعضای انجمن و کمیته برگزار کند.
لذا از کلیه صاحبان صنایع مرتبط دعوت می‌شود ضمن مبادرت به ارسال اطلاعات مربوط به این پتانسیل‌ها، برای عضویت در کمیته مزبور پیش‌قدم شوند.

در حال حاضر همکاران ما در انجمن آماده دریافت این موارد هستند و نیز محل و زمان برگزاری جلسات کمیته نیز طی روزهای آتی به اطلاع خواهد رسید.

با تشکر

علی یکه فلاح
گروه صنعتی چکاد ))


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=394
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما