تاریخ انتشار : 15 مرداد 1398 - 0:04

قطعه سازان اظهارنظرهاى سلیقه‌اى نکنند/ منافع مافیاى ملى با تولید داخل در خطر است

عضو هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن قطعه سازان استان تهران تاکید کرد: قطعه سازان درباره هم صنفى هاى خود اظهارنظر سلیقه اى نکنند چرا که ما منافع مشترک داریم.

قطعه سازان اظهارنظرهاى سلیقه‌اى نکنند/ منافع مافیاى ملى با تولید داخل در خطر است

خبرقطعه – جعفر نصیرى  با اشاره به صحبت هاى اخیر برخى قطعه سازان بر ضد هم صنفى هاى خود بیان کرد: مشخص نیست که برخى قطعه سازان به فکر هم صنفى هاى خود هستند یا خودروسازان؛ البته خودروساز و قطعه ساز در یک جبهه قرار دارند اما اینکه قطعه سازى اظهارات غیرواقعى درمورد هم صنف خود بکند اشتباه است.

وى ادامه داد: اینکه برخى مى گویند ما در نمایشگاه ساخت داخل حضور نداشتیم را تکذیب مى کنم، زیرا در این نمایشگاه ٣٩قرارداد با حضور وزیر صنعت به ارزش دلارى بالا منعقد کردیم که خود گواه فعالیت ما در آن جا است.

به گفته نصیرى، انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو و صنایع همگن اختلافى با هم ندارند و یک گروه با منافع مشترک هستند اما در بعضى مواقع دوستان سلیقه اى عمل مى کنند و به تعبیر خودشان صحبت هایى مطرح مى کنند که خلاف واقعیت است.

وى اضافه کرد: در انجمن قطعه سازان همگن استان تهران کسى انفرادى صحبت نمى کند و تصمیمى براى کل جمع نمى گیرد اما متاسفانه در انجمن قطعه سازان یکى براى کل جمع فتوا مى دهد.

نصیرى درباره وجود مافیاى ضد تولید ملى اظهار کرد: در بین قطعه سازان وجود مافیاى ضد تولید ملى صدق نمى کند چراکه همیشه ما خواهان اتکا به تولید داخل بودیم اما ممکن است یکسرى واردکننده با تولید داخل منافعشان به خطر بیفتد و درصدد سنگ اندازى براى این موضوع باشند.

 

منبع خبر-اقتصادآنلاین


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=524
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما