تاریخ انتشار : 10 شهریور 1398 - 17:00

عنوان تعاونی برتر برای سومین بار به “چکاد” رسید

گروه صنعتی چکاد برای سومین بار در چند سال گذشته، به عنوان یکی از موفق‌ترین شرکت‌های تولیدات صنعتی، در چهاردهمین جشنواره ملی تجلیل از تعاونی‌های برتر استان زنجان، عنوان تعاونی برتر استان را از آن خود کرد. پیش از این در سال‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۶ نیز این شرکت به عنوان تعاونی برتر این استان از سوی اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی لوح و نشان تعاونی برتر استان را دریافت کرده بود.

عنوان تعاونی برتر برای سومین بار به “چکاد” رسید

علی یکه‌فلاح، رئیس هیأت مدیره گروه چکاد، در این جشنواره ضمن تشکر از تمامی تعاونی‌های صنعتی و تولیدی، حضور صمیمانه آنان در عرصه تولید و صنعت را نشانه‌ای روشن از موفقیت حرکت‌های گروهی در تمام عرصه‌ها دانست.

یکه فلاح با برشمردن برخی قوانین، مقررات و دستورالعمل‌های صادرشده در سال‌های اخیر از سوی دولت و نهادهای قانون‌گذار افزود: آنچه ما صنعتگران از دولت انتظار داریم، عمل واقعی به سیاست‌هایی است که تا به امروز، هم خوب نوشته شده‌اند و هم خوب در مورد آنها صحبت کرده‌اند اما اعتقاد دارم این اظهارات باید جنبه عینی به خود گرفته و دولتمردان، همان‌گونه که مطرح کرده‌اند، به طور جدی برای رفع مشکلات صنعتگران اقدامات عاجل و عملی به انجام برسانند.

گفتنی است در این مراسم، مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان، رئیس اتاق تعاون زنجان، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی و شماری از مسئولین کشوری و لشگری استان حضور داشتند و در جریان آن، از تعاونی‌‌های برتر استان تجلیل شد.


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=604
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما