تاریخ انتشار : 09 آبان 1400 - 12:07

مشکلات قطعه سازی تهیه مواد اولیه به علت نوسانات ارز است

مدیر عامل شرکت قطعه سازی سومیتا گفت: مشکلات زیادی برای تهیه مواد اولیه به علت نوسانات ارز و بی‌ثباتی بازار تولید و صادرات انواع خودرو خارجی وجود دارد و مشکل اصلی کمبود نقدینگی است.

مشکلات قطعه سازی تهیه مواد اولیه به علت نوسانات ارز است

محمد جلال طالبیان مدیرعامل خورشید موتور (سومیتا) در توضیح تولیدات و خدمات شرکت گفت: مجموعه ما در تولید کالاهای خودرو داخلی به علت تحریم قطعات ماشینهای راهسازی، تولید کابل برق خودرو صنعتی و راهسازی تولید و راه اندازی فیلتر انواع خودرو فعال است.

طالبیان در مورد مشکلات و چالش های شرکت در سالهای سخت گذشته گفت: مجموعه مشکلات زیادی برای تهیه مواد اولیه به علت نوسانات ارز و بی‌ثباتی بازار تولید و صادرات انواع خودرو خارجی دارد و مشکل اصلی کمبود نقدینگی است.

مدیرعامل سومیتا همچنین در مورد نوع همکاری شرکت با شرکت های خودروساز و مشکلات در خصوص مطالبات گفت: قطعات تولیدی این واحد در خودروهای زامیاد ایران خودرو سایپا مورد استفاده قرار می گیرد.

طالبیان در مورد مشکلات واحد تولیدی سومیتا با شرکت های خودروساز یاد آور شد، پرداخت مطالبات معمولا طولانی است و معمولاً تعهدات خودروساز به موقع انجام نمی‌شود.

طالبیان در توضیح نقش شرکت در ایجاد اشتغال در حوزه بازار کار گفت: تعداد افراد شاغل در واحد ۵۵ نفر و در سال ۱۴۰۰ هم افزایش نیرو داشته‌ایم.

 


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=985
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما