تاریخ انتشار : 09 آبان 1400 - 12:25

مدیرعامل شرکت بهینه آوران صنعت کوشا:

مهمترین خواسته مان از خودروسازان، پرداخت مطالبات است

عضو انجمن قطعه سازان استان تهران گفت: پرداخت نشدن مطالبات از سوی خودروسازها و افزایش قیمت مواد اولیه دو معضل مهم تولید کنندگان قطعات خودرو است که تاکنون راه حل درستی برای آن تعبیه نشده است.

مهمترین خواسته مان از خودروسازان، پرداخت مطالبات است

محمد کریمی فر مدیرعامل شرکت بهینه آوران صنعت کوشا با تاکید بر اینکه قطعه ساز شرکت سایپا هستیم، گفت:  طی چند سال گذشته در حوزه قطعات صنعتی فلزی و فلز به لاستیک فعالیت می کنیم و قطعات خودرو جدید مثل شاهین را به محصولاتمان اضافه کردیم.

وی افزایش قیمت مواد اولیه را یکی از چالش های پیش روی قطعه سازان بر شمرد و گفت: این موضوع مشکلات فراوانی را برای شرکت بهینه آوران صنعت کوشا نیز ایجاد کرده است؛ از سویی دیگر عدم پرداخت مطالبات توسط خودرو ساز معضل دیگری است که تاکنون نیز برای حل آن تدبیر درستی اندیشیده نشده است

عضو انجمن قطعه سازان استان تهران با اشاره به اینکه در سال های گذشته خودروسازان به جای مطالبات نقدی، خودرو و یا در برخی موارد به تولید کنندگان ورق اختصاص می دادند، تصریح کرد: در شرایط کنونی همین امر نیز از قطعه سازان دریغ شده است؛ خواسته زیادی نداریم در صورت پرداخت مطالبات، تولیدمان تداوم خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت بهینه آوران صنعت کوشا همچنین یادآور شد؛ در حال حاضر تعداد نیروی شاغل در شرکت ۲۰نفر است و قطعات شرکت این قابلیت را نیز ندارد تا در بازار یدک عرضه شود.


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=987
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما