تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1401 - 10:11

فعالان صنعت قطعه سازی:

تولید ما وابسته به تیراژ خودروسازان است

مدیرعامل شرکت معیار پلیمر ایرانیان می گوید: تولیدات ما وابسته به تیراژ خودروسازان است و درصورتی که قرار باشد تیراژ خودرو روال سال قبل را داشته باشد میزان افزایش تولید ما بین ۱۰ تا ۱۵ درصد خواهد بود.

تولید ما وابسته به تیراژ خودروسازان است

سعیدمیرشکار مدیرعامل شرکت معیار پلیمرایرانیان در گفت وگو با پایگاه خبری خبرقطعه درباره افزایش هزینه های تولید در سال ۱۴۰۱ گفت: از آنجایی که حقوق و دستمزد بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته است هزینه های ما نیز تنها در این بخش به میزان ۲۰ درصد با افزایش روبرو خواهد شد.

او بااشاره به هزینه های خرید مواد اولیه ادامه داد: درحال حاضر مواد اولیه که از داخل تهیه میکنیم بین ۳۰ تا ۳۵ درصد گران تر شده است اما هنوز عدد مشخصی برای مواد اولیه وارداتی مشخص نشده است. به طور کلی پیش بینی ما این است که بین ۳۸ تا ۴۸ درصد افزایش هزینه داشته باشیم.

میرشکار با بیان اینکه درهم اکنون۲۴۰ نفر در این مجموعه مشغول به کار هستند از افزایش احتمالی جذب نیرو در سایت اراک به دلیل افزایش تولید خبر داد و افزود: در نهایت میزان تولیدات ما وابسته به تیراژ خودروسازی ها است و درصورتی که قرار باشد تیراژ خودروها روال سال قبل را داشته باشد میزان افزایش تولید ما بین ۱۰ تا ۱۵ درصد خواهد بود.


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=1145
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما