تاریخ انتشار : 28 تیر 1401 - 18:22

هیات مدیره جدید انجمن قطعه سازان استان تهران انتخاب شد

هیات مدیره جدید انجمن قطعه سازان استان تهران امروز سه شنبه ۲۸ تیرماه با حداکثر آرا و حضور اعضای انجمن انتخاب شدند.

هیات مدیره جدید انجمن قطعه سازان استان تهران انتخاب شد

به گزارش خبر قطعه، مجمع عمومی سالیانه انجمن قطعه‌سازان استان تهران با حضور بیش از نیمی از اعضای انجمن درمحل آکادمی هتل المپیک تهران برگزار شد.

مجمع عمومی فوق العاده انجمن قطعه سازان استان تهران دربخش نخست با ریاست محمدرضانجفی منش و با هدف اصلاح اساسنامه پیشنهادی وزارت صمت آغاز شد و علیرضا اقصایی و بهرام بهادری به عنوان ناظر اول و ناظر دوم همراه با نماینده وزارت صمت دراین جلسه حضور داشتند. در ادامه تغییرات لازم الاجرا در اساسنامه مذکور توسط مشاورحقوقی انجمن قطعه سازان استان تهران قرائت شد و به اتفاق آرا به تصویب رسید. همچنین توسط هیات مدیره و هیات رییسه مجمع نیز به امضا رسید.

سپس بخش دوم مجمع عمومی عادی سالیانه درحضور سعید میرشکار به عنوان رییس مجمع، رخشنده و هادی مرادی ناظر اول و ناظر دوم ، برجی دبیر مجمع، همراه با نماینده وزارت صمت برای انتخاب ۱۱ عضو اصلی هیات‌مدیره انجمن قطعه سازان استان تهران (به علاوه ۳ عضو علی‌البدل) و تعداد ۲ بازرس(یک بازرس اصلی و یک بازرس علی‌البدل) برگزارشد.

در این جلسه ۱۶ نفر از حاضرین برای عضویت در هیات‌مدیره انجمن قطعه‌سازان استان تهران اعلام کاندیداتوری کردندکه در نتیجه آن:

۱. امیرحسین جلالی با ۵۵ رای
۲.
محمد رضا نجفی‌منش با۵۴ رای
۳.
جعفر نصیری با۵۲ رای
۴.
بهرام طیبی با۴۹ رای
۵.
بهروز حبیبی با۴۷ رای
۶.
سعید صبوری با ۴۱ رای
۷.
بهرام‌بهادری با ۳۹ رای
۸.
غلامعلی قرایی با ۳۸ رای
۹.
حسن وطنی با۳۷ رای
۱۰.
علیرضا اقصایی با ۳۵ رای
۱۱.
مهرداد الان با ۲۹ رای به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره انتخاب شدند.

درادامه، پدرام صمدی با ۲۸رای به عنوان عضو علی البدل اول، حسن کاظمینی با ۲۷ رای به عنوان عضو علی البدل دوم و لاجوردی با ۲۳ رای به عنوان عضو علی‌البدل سوم برگزیده شدند.

همچنین در مجمع عمومی سالیانه انجمن قطعه سازان استان تهران، غلامحسین صداقت با ۴۷ رای به عنوان بازرس اصلی و مهدی یوسفی با ۹ رای به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

همچنین در مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن قطعه‌سازان استان تهرانکه درحال حاضر با ۲۰۴ عضو فعال بیش از ۳سال است که مشغول به فعالیت است، گزارش عملکرد توسط مدیراجرایی و گزارش مالی توسط خزانه‌دار این انجمن ارائه شد.

مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن قطعه‌سازان استان تهران پس از پایان رای‌گیری و اعلام نتایج آرا  در ساعت ۱۸ عصربه کار خود پایان داد.


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=1482
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما