تاریخ انتشار : 12 مرداد 1401 - 15:02

کاهش قیمت در خانواده سایپا/ شاهین تنها اوج گرفت

محصولات سایپا روز گذشته با چه قیمتی در بازار عرضه شدند؟ آیا بازار این خودرو ثابت بوده یا نوسان داشته است؟

کاهش قیمت در خانواده سایپا/ شاهین تنها اوج گرفت
به گزارش خبرقطعه ؛ رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز محصولات سایپا در بازار با افت یک تا سه میلیون عرضه شد و «شاهین» تنها خودرویی است که امروز با رشد قیمت در بازار عرضه شد.

فعالان بازار خودرو یکی از دلایل نوسان اندک قیمت در بازار محصولات سایپا را به مشخص شدن وضعیت ۶ میلیون خودرو پیش فروش شده نسبت می دهند و معتقدند در کنار این عامل ثبات قیمت دلار نیز بر تثبیت نرخ ارز اثرگذار بوده است.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که «شاهین» امروز در بازار ۳۶۷ میلیون تومان عرضه شد و رشد یک میلیونی قیمت در بازار داشت و «ساینا» هم بدون تغییر در بازار ۲۰۹ میلیون تومان قیمت خورد.

از سوی دیگر خانواده تیبا هم امروز افت یک میلیونی قیمت داشت و با این شرایط «تیبا صندوقدار» امروز در بازار ۲۰۱ میلیون تومان قیمت گذاری شد و «تیبا ۲ معمولی» هم در بازار ۲۰۵ میلیون تومان قیمت خورد.

رصد بازار همچنین نشان دهنده آن است که «کوییکR » هم با افت ۳ میلیونی در بازار  ۲۱۳میلیون تومانی شد و «کوییک معمولی» هم در بازار ۲۰۷ میلیون تومان دست به دست شد و افتی یک میلیونی را ثبت کرد.

سایپا 11


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=1535
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما