تاریخ انتشار : 01 شهریور 1401 - 9:22

فاطمی امین:

نمایشگاه اتومبیلیتی آغازگر تحولات در مبادلات خودرویی و صنایع مرتبط ایران و روسیه است

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: نمایشگاه اتومبیلیتی ۲۰۲۲ مسکو می‌تواند سرآغازی بر تحول در مبادلات خودرویی و صنایع مرتبط بین ایران و روسیه باشد.

نمایشگاه اتومبیلیتی آغازگر تحولات در مبادلات خودرویی و صنایع مرتبط ایران و روسیه است

به گزارش خبرقطعه و به نقل ازایرنا “سیدرضا فاطمی امین” روز گذشته (دوشنبه) در جریان افتتاح نمایشگاه اتومبیلیتی ۲۰۲۲ مسکو در گفت‌وگوی اختصاصی افزود: این نمایشگاه بیست و ششمین نمایشگاه اتومبیلیتی مسکو است که ۵۵۰ شرکت در آن به عرضه محصولاتشان پرداخته‌اند.

 وی گفت: ایران برای نخستین بار با سطح وسیع و حضور ۵۰ شرکت در این نمایشگاه حضور یافته و با اینکه روز نخست نمایشگاه است، استقبال بسیار خوبی از آن انجام شده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: شستی بین کسب و کارهای مرتبط ایرانی و روسی برگزار خواهد شد و این نمایشگاه می تواند سرآغاز تحول در مبادلات خودرویی و صنایع مرتبط بین ایران و روسیه باشد.

وی ابراز امیدواری کرد: این نمایشگاه بتوانند فتح بابی بر این موضوع باشد و شاهد گسترش قابل توجهی در این حوزه باشیم.

فاطمی‌امین بیان داشت: این نمایشگاه خاص خودرو و قطعات خودرو برگزار می‌شود و تا چند هفته دیگر نمایشگاه مصالح ساختمانی ایران در مسکو برگزار خواهد شد و ارتباطات، تعاملات و تبادلات دو کشور در حوزه های صنعتی و تجاری ادامه خواهد یافت.

نمایشگاه اتومبیلیتی ۲۰۲۲ مسکو از دیروز ۳۱ مرداد تا سوم شهریورماه ۱۴۰۱ (برابر با ۲۲ تا ۲۵ اوت ۲۰۲۲) در محل نمایشگاه‌های بین المللی مسکو (Expo Center) با حضور حدود شرکت‌هایی از ۱۸ کشور از جمله چین و ترکیه و در ۳۰ هزار متر فضای نمایشگاهی برگزار می‌شود.

این بزرگترین حضور نمایشگاهی ایران در سطح بین‌المللی است، به‌طوری که جمهوری اسلامی ایران در پاویونی با یک‌هزار و ۷۰۰ متر مربع سالن اختصاصی و ۹۰۰ متر غرفه، بزرگترین کشور حاضر در این نمایشگاه است که در طول تاریخ نمایشگاه های برون‌مرزی بی‌نظیر است و شرکت‌های خودروساز و قطعه‌ساز ایرانی آخرین دستاوردها خود را در معرض دید قرار دادند.


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=1590
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما