تاریخ انتشار : 19 شهریور 1401 - 10:19

افزایش نامناسب قیمت ها ما را دچار زیان دهی کرده است

مدیرعامل گروه پژوهش صنعت مدرن می گوید: مطالبات پرداختی طی ۵ ماه نخست امسال نسبت به سال های گذشته مناسبت تر بود که جای تقدیر و تشکر دارد اما موضوع حائز اهمیت سطوح قیمتی است و ما به دلیل افزایش نامناسب قیمت ها متاسفانه درمرحله زیان‌دهی هستیم.

افزایش نامناسب قیمت ها ما را دچار زیان دهی کرده است

علی چنگی مدیرعامل گروه پژوهش صنعت مدرن در گفت وگو با پایگاه خبری خبرقطعه درباره میزان تولیدات این شرکت گفت: ما تقریبا آمار تولید سال گذشته را رعایت کرده و به میزان ۲۰ درصد هم افزایش تولید داشته ایم.

او با بیان اینکه جمعا هزارو۲۰۰ نفر در ۴ نقطه (۴ کارخانه) برای این شرکت مشغول به فعالیت هستند درباره پرداخت مطالبات گفت: مطالبات پرداختی طی ۵ ماه نخست امسال نسبت به سال های گذشته مناسبت تر بود که جای تقدیر و تشکر دارد اما موضوع حائز اهمیت سطوح قیمتی است و ما به دلیل افزایش نامناسب قیمت ها متاسفانه درمرحله زیان‌دهی هستیم.

به گفته او چه درصنعت خودروسازی و چه در صنعت قطعه سازی شاهد عملکرد خوبی نبوده ایم و این موضوع نشات گرفته ازعدم اطلاع رسانی صحیح ازسوی متولیان امر به مسئولان مربوطه است. زیرا علی رغم اطلاع رسانی ها و جلسات متعدد نتایج خوبی حاصل نشده است.

به عقیده او مشکلات کنونی صنعت و شرکت های قطعه سازی باید به گوش مسئولان اصلی و تصمیم گیر رسیده و با آنها ارتباط موثری برقرار شود.

مدیر گروه پژوهش صنعت مدرن ضمن اشاره به ورود مقام معظم رهبری به صنعت لوازم خانگی و اعلام ممنوعیت واردات به نفع فعالان این  صنعت از سوی ایشان؛ اظهار داشت: خودروسازان و قطعه سازان نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند و در جهت جلب رضایت مردم اقدام کنند که حالا نتایج آن آزادسازی واردات خودرو و ورود یک کالای ساخته شده به داخل کشور است.


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=1702
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما