تاریخ انتشار : 08 آذر 1401 - 12:15

ایران و مسکو قرارداد ۳۰۰ میلیون دلاری امضا کردند

رئیس انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان کشور گفت: کشورهای روسیه و ونزوئلا از مشتریان خودروهای ایرانی هستند و تاکنون یک‌هزار دستگاه خودرو به ونزوئلا صادر شده است.

ایران و مسکو قرارداد ۳۰۰ میلیون دلاری امضا کردند

به گزارش خبرقطعه و به نقل از فارس، محمدرضا نجفی‌منش با اشاره به صادرات خودروهای تولیدی کشور، اظهار کرد: تاکنون هزار خودروی تولید ایران به ونزوئلا صادر شده است. ضمن اینکه با توجه به استقبال این کشور از خودروهای تولید ایران، روند صادرات خودرو به این کشور ادامه دارد. رئیس انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازان کشور با بیان اینکه روسیه نیز یکی از مشتریان خودروهای ایرانی است، افزود: یک تفاهم‌نامه ۳۰۰میلیون‌دلاری برای صادرات خودرو به این کشور امضا شده است.

وی بیان کرد: روسیه و ونزوئلا دو بازار خوب برای صادرات خودروی ایرانی‌ هستند و اگر شرایط صادرات فراهم شود، ما از لحاظ صادرات خودرو می‌توانیم جایگاه مناسبی پیدا کنیم.

نجفی‌منش با بیان اینکه پیش از این نیز خودروهای ایرانی به کشورهای ارمنستان و آذربایجان صادر شده است، افزود: صادرات خودرو به کشورهای مختلف نشان می‌دهد خودروهای تولید داخلی از کیفیت خوبی برخوردارند، اما برای توسعه صادرات باید تلاش کرد کیفیت خودروهای تولید داخل باز هم ارتقا یابد.


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=1815
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما