تاریخ انتشار : 08 بهمن 1401 - 12:14

تولید را کاهش داده ایم تا زیان کمتری ببینیم/ قیمت مواد اولیه تولید را کاهش داده است

مدیرعامل شرکت رایاموتور با درنظر گرفتن نرخ ارز و مواد اولیه می گوید: برای ادامه حیات کارخانه مجبوربه کاهش تولید هستیم تا زیان کمتری به مجموعه وارد شود.

تولید را کاهش داده ایم تا زیان کمتری ببینیم/ قیمت مواد اولیه تولید را کاهش داده است

پیمان اولی مدیرعامل شرکت رایاموتور در گفت وگو با پایگاه خبری خبرقطعه گفت : طبیعتا افزایش نرخ ارز و سپس قیمت مواد اولیه باعث کاهش میزان وسرعت تولید شده است. چراکه در شرایط کنونی برای تهیه مواد اولیه با دشواری روبرو هستیم.

او ادامه داد: از طرف دیگر حتی اگرموضوع دسترسی به مواد اولیه هم مطرح نباشد، تاثیرافزایش نرخ ارز در بازار به صورت آنی نخواهد بود و ما مجبور هستیم تا زمان به ثبات رسیدن  قیمت ارز و مواد اولیه با همان قیمت های قبلی فروش داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت رایاموتور افزود: قاعدتا برای ادامه حیات کارخانه مجبوربه کاهش تولید هستیم تا زیان کمتری هم به مجموعه وارد شود.

پیمان اولی با بیان اینکه شرکت رایا موتور با خودروساز قراردادی منعقد نکرده و تمایلی هم به انعقاد این قرارداد ندارد، اظهار داشت: تعحب آوراست که که چرا با وجود یک طرفه بودن قراردادها بین قطعه سازان و خودروسازان باز هم سالهاست که این روند و همکاری ادامه  دارد و در این میان آسیب نهایی هم  مورد توجه قطعه سازان است.

 


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=1981
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما