تاریخ انتشار : 17 بهمن 1401 - 12:08

نامه نگاری خودروسازان برای تجدید نظر شورای رقابت

مدیرعامل ایران خودرو در خصوص دستورالعمل شورای رقابت برای عرضه خودرو با قرعه کشی گفت: قرار شده است با هماهنگی با بهمن و سایپا اقدام جمعی و نامه نگاری حقوقی با شورای رقابت انجام بدهیم و ماجرا را به تجدید نظر ببریم و این راه را تا آخر خواهیم رفت

نامه نگاری خودروسازان برای تجدید نظر شورای رقابت

به گزارش خبرقطعه، به نقل از تسنیم خطیبی مدیرعامل ایران خودرو امروز در مجمع عمومی این شرکت با اعلام اینکه قیمت‌گذاری دستوری ایران خودرو را بیش از هر چیزی آزار داده است، گفت: مطالعات ما نشان می‌دهد بر خلاف قرعه کشی، ۸۰ درصد خریداران بورس مشتری واقعی هستند. در همین زمینه ما نیز موفق شدیم خودرو را زیر قیمت بازار در بورس بفروشیم.

وی در خصوص دستورالعمل شورای رقابت برای عرضه خودرو با قرعه کشی افزود: قرار شده است با هماهنگی با بهمن و سایپا اقدام جمعی و نامه نگاری حقوقی با شورای رقابت انجام بدهیم و ماجرا را به تجدید نظر ببریم و این راه را تا آخر خواهیم رفت.

مدیر عامل ایران‌خودرو‌  با اعلام اینکه ایران خودرو برای همیشه با تولید ناقص خداحافظی کرد، گفت: در این مسیر ۲۵ درصد ارتقای کیفیت هم در محصولات این شرکت به وجود آمده است. علاوه بر این با شناسایی گلوگاه های شبکه تأمین از ۳۰ آبان ماه بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان صرفه جویی هزینه به وجود آمده است.


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=2032
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما