تاریخ انتشار : 23 اسفند 1401 - 10:25

با اتمام مواد اولیه خریداری شده، باید منتظر رکود در خط تولید باشیم

به گفته مدیرعامل شرکت بهرام الکترونیک گستر؛ شاخص ترین چالش ما موضوع ارز نیمایی است و به دلیل خریدهایی که پیشتر با آن انجام داده ایم تولید را ادامه خواهیم داد. اما با اتمام مواد اولیه خریداری شده، باید منتظر رکود در خط تولید شرکت باشیم.

با اتمام مواد اولیه خریداری شده، باید منتظر رکود در خط تولید باشیم

بهرام بهادری مدیرعامل شرکت بهرام الکترونیک گستر اعلام کرده که شاخص ترین چالش ما موضوع ارز نیمایی است اما به دلیل خریدهایی که پیشتر با آن انجام داده ایم تولید را ادامه خواهیم داد. اما با اتمام مواد اولیه خریداری شده، باید منتظر رکود در خط تولید شرکت باشیم.

او درباره پرداخت مطالبات معوقه می گوید: به پایان سال نزدیک شده ایم و زمانی برای دریافت پول از دولت باقی نمانده است. از موضع دیگر قیمت ها هم آزاد شده و روز به روز با افزایش نرخ ارز مواجه هستیم که درحال حاضر به عدد ۵۴ هزارتومان رسیده است.

این عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان استان تهران با بیان اینکه محاسبه هزینه های سربار ومواد اولیه با ارز نیمایی آسیب زا واشتباه است. گفت: با توجه به وابستگی ما به بازار آزاد هیچ جنسی در بازار خرید وفروش نمی شود. اما خودروساز دائم برای دریافت قطعه به ما فشار می آورد.

مدیرعامل شرکت بهرام الکترونیک گستر در زمان انجام این گفت وگو اعلام کرد: برای برخی قطعات ما تعدیل انجام شده است اما به دلیل تورم شدید، در مجموع کفاف هزینه های مارا نمی دهد.

 

 

پی نوشت: این گفت وگو مربوط به چند روز گذشته است.


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=2142
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما