تاریخ انتشار : 19 فروردین 1402 - 14:30

قیمت قطعات باید هر سه ماه یک بار بازنگری شود

به پیشنهاد رئیس هیات مدیره شرکت صدراذوب پارس ؛ قیمت ها باید هر سه ماه یکبار بازنگری و در حساب های فی مابین در مطالبات منظور شود و سپس مطالبات ١٢٠ روزه مورد محاسبه قرار گیرد.

قیمت قطعات باید هر سه ماه یک بار بازنگری شود
به گزارش خبرقطعه مجید پاکزاد رئیس هیات مدیره شرکت صدراذوب پارس در گفت وگو با خبرقطعه می گوید: قطعاتی که در سال ١۴٠٢ به شرکت های خودروسازی ارسال خواهیم کرد ، با قیمت ١۴٠٠ فاکتور می شود.
او با بیان اینکه هنوز تعدیلات سال ١۴٠١ محاسبه و در حساب های فی مابین منظور نشده است می گوید: مبلغ تعدیلات میلیارد ها تومن شده و هنوز معلوم نیست که در چه تاریخی در مطالبات منظور شود.
 رئیس هیات مدیره شرکت صدراذوب پارس  در این گفت و گو اظهار داشت: سئوال بنده این است  که با توجه به موارد فوق آیا مطالبات ١٢٠ روزه و یا غیره ، دیگر معنی و مفهومی دارد؟
مجید پاکزاد در خاتمه صحبت هایش اعلام کرد: پیشنهاد من این است که قیمت ها هر سه ماه یکبار بازنگری و در حساب های فی مابین در مطالبات منظور شود و سپس مطالبات ١٢٠ روزه مورد محاسبه قرار گیرد.
او در پایان با ابراز گلایه از شرایط کنونی می گوید: بنده در حال حاضر بنده میلیارد ها تومن متضرر شده ام. چه کسی ضرر و زیان بنده را جبران می کند؟

لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=2164
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما