تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1402 - 16:16

انجمن قطعه سازان استان تهران برگزار می کند

کارگاه قانون سامانه مودیان و آشنایی با قوانین جدید مالیاتی در انجمن قطعه سازان تهران

کارگاه قانون سامانه مودیان و آشنایی با قوانین جدید مالیاتی و پرسش و پاسخ در این خصوص در انجمن قطعه سازان استان تهران فردا یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار می شود.

کارگاه قانون سامانه مودیان و آشنایی با قوانین جدید مالیاتی در انجمن قطعه سازان تهران

به گزارش خبر قطعه، این کارگاه با هدف برطرف کردن مشکلات و حل سوالات اعضای انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو استان تهران برگزار می شود. مدرس کارگاه قانون سامانه مودیان و آشنایی با قوانین جدید مالیایی حسین ذوالفقاری فرد بوده که پیشتر ۱۷ سال سابقه مدیریت مالی داشته و ۱۵ سال مشاور و مجری امور مالیایی اشخاص حقوقی بوده است.

لازم به ذکر است که شرکت در کارگاه به صورت حضوری برای اعضای انجمن قطعه سازان تهران در صورت ثبت نام رایگان است. این کارگاه در دفتر انجمن واقع در کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص تهران-کرج، بلوار ایران خودرو، خیابان زامیاد، خیابان گلها، پلاک ۲۰، طبقه سوم برگزار می شود.

با توجه به محدودیت فضا، ظرفیت این کارگاه برای برگزاری نشست حضوری محدود است. لذا متقاضیان برای شرکت در این کارگاه می توانند به صورت آنلاین و تصویری نیز اقدام کنند. علاقمندان برای شرکت در کارگاه قانون سامانه مودیان و آشنایی با قوانین جدید مالیاتی به صورت اینترنتی می توانند با شماره ۴۴۷۸۲۵۹۰-۰۲۱ تماس گرفته و ثبت نام کنند و سپس لینک حضور در این کارگاه را دریافت کنند.

 


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=2250
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما