تاریخ انتشار : 10 تیر 1398 - 17:46

معاون امور صنایع استان تهران:

حفظ اشتغال ۱۲ هزار نیروی انسانی توسط کروز قابل تقدیر است

شرکت بهمن موتور و کروز دو مجموعه تولیدی در صنعت خودرو که از دیر باز در این صنعت به فعالیت می پردازند از این توان و ظرفیت برخوردارند که با به کارگیری از ۴ هزار نیروی انسانی در مجموعه بهمن و شرکت کروز نیز به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده قطعات خودرو کشور که در بخش خصوصی فعالیت می کند با حفظ اشتغال ۱۲ هزار نیرو انسانی در مجموعه خود سهم به سزایی از تولید در این صنعت را در موقعیتهای مختلف به خود اختصاص داده اند.

حفظ اشتغال ۱۲ هزار نیروی انسانی توسط کروز قابل تقدیر است

گفتنی است گروه بهمن از سال ۱۳۹۵ با رویکردی جدید و ماموریتی متفاوت از گذشته ، به بخش خصوصی واگذار گردید و توانست ماموریت اصلی خود را ، که پوشش نیازهای بازار حمل و نقل با رویکرد تولید وسائل نقلیه از دوچرخ تا ۱۸ چرخ  است در صنعت خودرو به ویژه در بخش خودروهای کار و تجاری ایفا نماید.

محمد مسیح حبیبی معاون امور صنایع استان تهران در بازدید از شرکت های بهمن موتور و کروز ضمن تقدیر از فعالیت این مجموعه ها در شرایط فعلی اقتصادی تلاش شرکت ها را دلسوزانه دانست و گفت: در شرایط کنونی واحدهای صنعتی از توان بالایی برخوردارند که تا حالا توانسته اند چرخ تولید صنعت خود را بگردانند. به طوری که در این شرایط گروه بهمن با وجود این که یک واحد تولیدی خصوصی به شمار می آید توانسته شرایط اشتغال  ۴۰۰۰ نیروی انسانی در موقعیت فعلی را حفظ کند.

وی همچنین در ادامه صحبتهای خود واحد های تولیدی را به مثابه جبهه و سنگری توصیف کرد که باید از سوی دولت مورد حمایت قرار گیرد.

حبیبی همچنین افزود: فعالیت دو مجموعه تولیدی کروز و بهمن بسیار جای تقدیر دارد که توانسته اند در شرایط فعلی اقتصادی کشور، به حفظ اشتغال بپردازند پس ضروری است که دولت از این مجموعه حمایت کند چرا که در حال حاضر در موقعیت جنگ اقتصادی بسر می بریم از این رو سربازان جبهه تولید باید مورد حمایت قرار گیرند تا سنگر توسعه را حفظ کنند.

وی با ابراز امیدواری از اینکه از شرایط تحریم ها عبور خواهیم کرد بیان کرد:  جا دارد بگوییم شرکتهایی که در شرایط تحریم به بخش صنعت کمک کردند در آینده رو سفید خواهند بود و از نتیجه حمایتهای خود بهره خواهند برد .


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=332
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما