تاریخ انتشار : 07 مهر 1400 - 13:28

شرکت قطعه سازی اشتغال قابل توجهی برای نیروهای متخصص تولید می‌کند

رئیس اتاق بازرگانی همدان با بیان اینکه شرکت قطعه سازی اشتغال قابل توجهی برای نیروهای متخصص تولید می‌کند، گفت: اتاق بازرگانی همدان برای حل مشکلات شرکت های خصوصی تلاش می کند.

شرکت قطعه سازی اشتغال قابل توجهی برای نیروهای متخصص تولید می‌کند

علی اصغر بردست پیش از ظهر چهارشنبه در بازدید از شرکت قطعه سازی طراحان استان همدان با اشاره به فعالیت های شاخص این شرکت تاکید کرد: آنچه ما در اینجا شاهد آن هستیم اوج دقت و خلاقیت در تولید قطعات حساس در صنایع  استان است که باید به عنوان یک خدمت ارزشمند به اشتغال استان مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه درجریان این بازدید ایده های مناسب برای احیا، پایداری و افزایش تولید مورد بررسی قرار  گرفت، افزود: بازار قطعات شرایط خاصی دارد و از جمله صنایعی است که اشتغال قابل توجهی برای نیروهای متخصص تولید می‌کند و پارلمان بخش خصوصی استان در کنار مدیران و کارکنان این شرکت ایستاده و برای رفع مشکلات و توسعه فعالیت شرکت نهایت همکاری را خواهیم داشت.

نایب رئیس اتاق همدان نیز در این بازدید افزود: برای ما بسیار مهم است که بتوانیم کمکی به صنعت داشته باشیم تا در جنگ اقتصادی با انسجام بیشتر تولید و اشتغال را حفظ کنیم.

علی اکبر فلاح افزود: باید همکاری و تعامل نزدیک ‌تری بین شرکت قطعه سازی طراحان و اتاق بازرگانی  ایجاد شود تا با طرح و بحث مسائل و موانع بتوانیم روند کار را تسهیل بخشیم.

فلاح افزود: ما خود را در کنار شما می‌دانیم و هرآنچه در توان باشد، انجام خواهیم داد.

طاهره ایزدی دبیر کل اتاق همدان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت های این شرکت گفت: ظرفیت های بسیار خوبی در استان همدان وجود دارد تا بتوان انجمنی تحت عنوان انجمن قطعه سازان استان همدان را تاسیس کرد و با تجمیع نظرات در روند تصمیم سازی ملی در حوزه قطعه سازی نقش موثر تری داشت.

مدیر قطعه سازی طراحان همدان نی در این دیدار اظهار داشت: شرکت قطعه سازی طراحان با هدف توسعه فعالیت های بومی سازی قطعات پیشرفته تولیدی و پاسخ به نیاز صنعتی کشور توسط بخش خصوصی تاسیس و با احداث کارخانه ای در شهرک صنعتی بوعلی همدان شروع به تولید انواع قطعات خودرو کرد.

خدابنده لو ضمن تشریح برنامه های آتی این شرکت، بر بهره گیری از مواد اولیه و تولیدات داخلی تأکید کرد.


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=928
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما