تاریخ انتشار : 01 شهریور 1401 - 10:58

محصولات جدید قطعه‌سازان در نمایشگاه مسکو رونمایی شد

در نمایشگاه بین‌المللی روسیه که در شهر مسکو برگزار می‌شود، کنسرسیوم کروز، رایزکو و ایسکرا حضور دارند که با عرضه قطعات خود، بزرگ‌ترین مجموعه به‌شمار می‌روند.

محصولات جدید قطعه‌سازان در نمایشگاه مسکو رونمایی شد

به گزارش خبرقطعه و به نقل از دنیای خودرو ،مدیر ارتباطات شرکت صنایع تولیدی کروز ضمن اعلام خبر برگزاری نمایشگاه صنعت قطعات در شهر مسکو گفت: «در نمایشگاه بین‌المللی روسیه که در شهر مسکو برگزار می‌شود، کنسرسیوم کروز، رایزکو و ایسکرا حضور دارند که با عرضه قطعات خود، بزرگ‌ترین مجموعه به‌شمار می‌روند.»

به گفته مجتبی نظری، کروز با ارائه قطعات متفاوت ازجمله قطعات چراغ، کویل، قوای محرکه، ایربگ و ایمنی، غربیلک فرمان، داشبورد و سپر، سنسور، سوئیچ، آینه، تعلیق و ترمز، قطعات تزئینی، کنترل بدنه و حفاظت، نشانگرها و مالتی‌مدیا، سیستم تهویه و صندلی شرکت مادآریا ویستا و همچنین قطعات شرکت ایسکرا که شامل دینام‌ها، استارت، استاتور و موتور ‌فن است، در این نمایشگاه حضور دارند. شرکت رایزکو نیز انواع چراغ، ریل سوخت، کاتالیست و قطعات مربوط به پمپ بنزین از مجموعه خود را در معرض نمایش گذاشته است. مدیر ارتباطات شرکت کروز اعلام کرد: «در این نمایشگاه شرکت‌هایی از چین، مسکو و عمدتا شرکت‌های بزرگ حضور دارند که به عرضه محصولات خود روی آورده‌اند.» به گفته وی مجموعه قطعات شرکت کروز، ایسکرا و رایزکو در این نمایشگاه بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده‌اند و جدیدترین فناوری را دارند. افراد حاضر در نمایشگاه خواستار اطلایسکرات جدیدترین محصولات شرکت کروز، ایسکرا و رایزکو و از این فناوری شگفت‌زده هستند. گفتنی است؛ رضا فاطمی امین، وزیر صمت به همراه معاونین خود از غرفه گروه کروز در نمایشگاه بین المللی بازدید کرد. وی در حاشیه بازدید از غرفه‌های این نمایشگاه تاکید کرد: «قطعات تولید قطعه‌سازان ایرانی باکیفیت هستند و می‌توانند در کمک به صنعت خودرو روسیه موثر باشند.»


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=1595
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما