تاریخ انتشار : 08 اردیبهشت 1401 - 9:52

حیات ما وابسته به توافق قیمتی با مشتری است

به گفته مدیرعامل شرکت پیوند مبتکر پارس با درنظر گرفتن میزان افزایش حقوق و دستمزد و به تبع آن هزینه های سربار احتمال می رود که هزینه های تولید حداقل ۴۰ درصد افزایش یابد.

حیات ما وابسته به توافق قیمتی با مشتری است

نوذر پورکریمی مدیرعامل شرکت پیوند مبتکر پارس در گفت وگو با پایگاه خبری خبر قطعه گفت: با درنظر گرفتن میزان افزایش حقوق و دستمزد و به تبع آن هزینه های سربار احتمال می رود که هزینه های تولید حداقل ۴۰ درصد افزایش یابد.

او با اشاره به وابستگی هزینه های تامین مواد اولیه به نرخ دلار اظهار داشت: با توجه به عدم ثبات قیمتی در نرخ دلار این امکان وجود دارد که هزینه تامین مواد اولیه حتی افزایش ۱۰۰ درصدی را شامل شود. چراکه مواد اولیه مورد نیاز ما وارداتی است اما تعرفه های مرتبط با آن هنوز مشخص نشده است.

بنابر اظهارات او هم اکنون حدود ۲۰۰ نفر در این مجموعه مشغول به کار هستند و ادامه فعالیت آنها و همینطور تمام شرکت وابسته به موارد مختلفی از جمله توافق قیمتی با مشتری است.

پورکریمی با اذعان به اینکه شرکت پیوند مبتکر پارس درحال حاضر برای افزایش تولیدات قبلی خود برنامه ای ندارد از ارائه محصولات جدید خبر داد و اعلام کرد: میزان تولیدات ما بر مبنای تولید خودروسازان و همچنین نوع خودرو مشخص می شود.


لینک کوتاه : http://khabarghate.ir/?p=1133
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما